Hakkımızda /

İşte size bizim hakkımızda bilgiler...

Hakkımızda

   2007 yılında kurulan 2H tasarım kısa sürede bir çok başarılı çalışmanın altına imza attı. Çalışmalarında bilgilerini ve müşteri portföylerini birleştiren 2h, tasarladığı web sitelerinde müşterilerine sadece bir internet sayfası değil, onların işlerini kolaylaştıracak ve düzene sokacak birer paket programında yazılımını yaptı. Tamamen özgün tasarımları çok uygun fiyatlara yapan bu ikili, müşterilerin karşılaştığı problemlere hızlı ve kalıcı çözümler üretmesiyle de rakiplerine fark attı.
   Yaptıkları her çalışmada, site yöneticilerine özel yönetim paneli kurarak, kendi siteni kendin güncelle özelliğini de hayata geçirmiş oldu. İnternet sitelerinin, firmanın en önemli aynası olduğunu iyi bilen 2h, yüzde yüz beğeni garantisi ile kesintisiz kaliteli server hizmeti de sunmaktadır. Yerli ve yabancı birkaç server devi ile birlikte çalışan bu ikili, kesintisiz yayın ilkesinden hiç bir zaman ödün vermemiştir.
   2h olarak müşterilerimize özel ödeme seçenekleri sunmaktayız. Fiyatlarımız için lütfen irtibata geçiniz. Müşterilerimizin ihtiyacını belirleyip, gereksiz ayrıntılarla fiyat şişirmek yerine, ihtiyacı karşılaya site tasarımları ile sizlere internet dünyasında yepyeni bir kapı aralamayı hedefledik.
   Tamamı animasyonlu siteler, statik siteler veya dinamik site tasarımlarınızda sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Ayrıca memnun olmadığınız sitelerinizi yeni tasarımlarla değiştiriyor, gerekiyorsa sadece güncelleyerek sitenize can veriyoruz.
   Referanslarımıza bizleri sormanızı tavsiye ediyoruz.

Misyonumuz

Herkese ve her keseye uygun web sitesi yapmak.

Neden biz.

Bu sorunun bazit bir cevabı var. Referanslarımıza bakmanız yeterli.